image

Poznaj Nas.

NeoBrand to firma działająca na rynku od ponad 20 lat. Zespół NeoBrand tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej, dzięki czemu zapewniona zostaje kompleksowa i profesjonalna obsługa Klienta. Siedziba główna firmy, dział projektowy, dział handlowy, a także produkcja mieszczą się w Białymstoku. Na terenie całej Polski ulokowane są bazy monterskie i przedstawicielstwa handlowe, dzięki czemu usprawniona została obsługa Klienta. Zasięgiem naszych działań obejmujemy nie tylko kraje Unii Europejskiej, ale także obsługujemy Kontrahentów spoza jej granic.

Obsługujemy kontrahentów z poza granic UE
Działamy na rynku od 20 lat

Co robimy i w czym się specjalizujemy.

Specjalizujemy się w tworzeniu systemów oznakowania powierzchni handlowych, budynków komercyjnych, a także brandingu i rebrandingu wszelkiego rodzaju obiektów. Szerokiemu gronu kontrahentów dostarczamy kompleksowych rozwiązań w zakresie projektowania, produkcji oraz montażu oznakowania powierzchni handlowych, liter i logotypów podświetlanych lub niepodświetlanych, liter z mosiądzu lub stali nierdzewnej, totemów, pylonów, witaczy, kasetonów i prezenterów podświetlanych. Dostarczamy również kompleksowe rozwiązania typu wayfinding dedykowane dla urzędów, szpitali, galerii i innych instytucji, dla których usprawnienie poruszania się po obiekcie jest sprawą kluczową. Neobrand zajmuje się również produkcją oznakowania w wersji dla osób niewidomych i niedowidzących z wykorzystaniem alfabety Braille’a oraz tyflografii i technik druku 3D.

Wybierz naszą firmę ponieważ
zespół Neobrand.

tworzą ludzie z pasją, którzy czuwają nad tym, by każdy z etapów produkcji spełniał wygórowane wewnętrzne standardy, co jednocześnie przekłada się na satysfakcję stałych i nowych Klientów.
Nieustannie podnosząc kwalifikacje personelu i rozwijając park maszynowy staramy się stworzyć organizację, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającego Klienta. Dzięki wieloletniej obecności na rynku reklamy wizualnej, zdobytemu doświadczeniu, pasji, chęci samodoskonalenia się jesteśmy w stanie z powodzeniem realizować nawet największe i najbardziej skomplikowane projekty.

Ludzie z Pasją

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Podnosimy Kwalifikacje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore.

Portfolios item not found!
UCZYNIMY CIĘ WIDOCZNYM

Nasze Prace

Zobacz nasze projekty

Współpraca z nami będzie początkiem
nowego spojrzenia na twoją firmę

Opinie Firm

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.

NEOBRAND TO MIEJSCE

Gdzie rozwijają się pomysły

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod
tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.