Konserwacja

Wszystkie osoby, które decydują się na wykupienie przestrzeni handlowej i prowadzenie swojego salonu sprzedaży lub biura muszą pamiętać, że obowiązki związane z meblami i elementami zaopatrzenia salonu sprzedaży nie kończą się z chwilą ich montażu. Jeśli chcemy cieszyć się utrzymanym w dobrym stanie wyposażeniem przez długie lata należy pamiętać o regularnej, profesjonalnej konserwacji wszystkich jego elementów.

Niezależnie od tego, czy mówimy o tapicerowanych, skórzanych meblach, drewnianych blatach czy wieszakach sklepowych – wszystkie produkty wymagają specjalistycznej pielęgnacji. Nasza agencja, poza sprzedażą elementów umeblowania biur i przestrzeni handlowych oferuje również usługi konserwacyjne. Powierzenie tych czynności naszemu odpowiedzialnemu za wyposażenie obiektów komercyjnych zespołowi jest gwarancją, że wszystkie czynności zostaną przeprowadzone prawidłowo.

Korzystamy z najlepszych środków pielęgnacyjnych i preparatów do czyszczenia – pozwalają one utrzymać meble i elementy wyposażenia w dobrym stanie. Regularna konserwacja sprawia, że zwiększa się odporność mebli na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, a ponadto przez dłuższy czas zachowują one estetyczny i atrakcyjny wygląd.