Logistyka

Umiejętność szybkiego trafienia do klientów na dużym obszarze w znaczący sposób wpływa na funkcjonowanie firmy, jej rozwój oraz to, czy jest ona wystarczająco konkurencyjna. Oferujemy szereg usług z zakresu logistyki – pomagamy przedsiębiorstwom zdobywać nowych klientów oraz budować opartą na zaufaniu i współpracy relację między nim, a osobami korzystającymi z jego usług.

Logistyka w naszym wykonaniu to przede wszystkim dystrybucja wcześniej stworzonych materiałów reklamowych i brandingowych. Oferujemy kompleksową pomoc przy kolportażu artykułów promocyjnych: na zlecenie wykonujemy elementy brandingowe, a następnie – zgodnie z wcześniej zaplanowanymi akcjami promocyjnymi – dostarczamy je do klientów, pomagając jednocześnie budować wizerunek firmy.

Dzięki doświadczeniu znamy wszystkie mechanizmy i reguły, od których zależy skuteczna reklama. Nasze usługi potrafimy jednak dostosować do charakteru firmy i oczekiwań naszych klientów, działamy elastycznie i nieszablonowo, dzięki czemu przeprowadzamy skuteczną dystrybucją na terenie kraju, a także poza jego granicami.