O FIRMIE

Kim jesteśmy: NeoBrand to firma działająca ponad 15 lat. Zrzeszamy ludzi z przeszło dziesięcioletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Siedziba główna firmy, dział projektowy, dział handlowy i produkcja mieści się Białymstoku. Na terenie całego Kraju porozsiewane są bazy monterskie i przedstawicielstwa handlowe co usprawnia obsługę Klientów. Działamy na terenie całej UE i nie tylko.

Co robimy: Specjalizujemy się w systemach oznakowań powierzchni handlowych, budynków komercyjnych, oraz brandingu wszelkiego rodzaju obiektów. Zajmujemy się produkcją materiałów POS, mebli sklepowych oraz aranżacją powierzchni handlowych. Współpracujemy z wieloma firmami dostarczając kompleksowych rozwiązań w zakresie projektowania, produkcji oraz montażu liter i logotypów podświetlanych/ niepodświetlanych, liter z mosiądzu lub stali nierdzewnej, totemów, pylonów, witaczy, kasetonów, prezenterów podświetlanych … w gruncie rzeczy można kontynuować wyliczanie i mnożyć przykładowe produkty. Tak na prawdę ograniczają nas tylko wyobrażnia i budżet. Zajmujemy się realizacją zamówień indywidualnych oraz wysokonakładowych.

Co nas wyróżnia: Firma NeoBrand jest urzeczywistnieniem marzeń ludzi, którzy chcą wszystko robić najlepiej. Takie nastawienie do podejmowanych wyzwań pozwala nam tworzyć nową jakość na rynku reklamowym. Nasz personel handlowy, kreatywny i wykonawczy posiada przeszło 10 letni staż w pracy z liderami polskiego i światowego biznesu. Takie doświadczenie pozwala nam w profesjonalny sposób podejść do każdego stawianego przed nami wyzwania.

Kim i czy dysponujemy: Tworząc struktury personalne i park maszynowy NeoBrand staraliśmy się stworzyć organizację, która mogłaby podołać każdemu postawionemu przed nami zleceniu. Personel handlowy, kreatywny i wykonawczy posiada przeszło 10 letnie doświadczenie w pracy z liderami polskiego i światowego biznesu. Park maszynowy obejmuje nowoczesne maszyny do obróbki metali, tworzyw sztucznych, malarnie, tłocznie itd – słowem wszystko co może być wykorzystane w produkcji naszych wyrobów. Takie zasoby personalne i techniczne pozwalają nam z powodzeniem realizować nawet największe zamówienia.

Czekamy na zadania abyśmy mogli Was miło zaskoczyć.

CERTYFIKATY

Agencja Reklamowa NeoBrand
ul. Komunalna 5, 15-197 Białystok

NIP: 542 261 56 89
NIP EU: PL5422615689
REGON: 200426974

NeoBrand Białystok:
ul. Komunalna 5
15-197 Białystok

tel: +48 85 6749 321
fax: +48 85 6749 432
mobile: +48 608 719 917
studio graf.: +48 884 828 585
e-mail: biuro@neobrand.pl