Projektowanie i wizualizowanie powierzchni handlowych

Stworzymy od A do Z przestrzeń handlową Twojego przedsiębiorstwa. Nasza agencja specjalizuje się w projektowaniu powierzchni handlowych oraz tworzeniu ich wizualizacji – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

By efekt końcowy był w stu procentach zadowalający, projektując obiekt trzeba wziąć pod uwagę nie tylko funkcjonalność przestrzeni, ale również oczekiwania i preferencje klienta. To dlatego cały proces rozpoczynamy od konsultacji ze zleceniodawcą – poznajemy jego oczekiwania i potrzeby, a także bierzemy pod uwagę specyfikę branży i charakter marki. Zwracamy również uwagę na ograniczenia i korzyści wynikające z lokalizacji obiektu.

Dbamy o to, by powierzchnie handlowe na naszych projektach i wizualizacjach prezentowały się atrakcyjnie, ale równie dużą wagę przykładamy do funkcjonalności obiektu – ważne jest, by przestrzeń była uporządkowana i umożliwiała klientom i pracownikom swobodne poruszanie się.

Podczas tworzenia tego typu obiektów istotne jest spojrzenie na cały proces powstawania przestrzeni z szerszej perspektywy. To dlatego już na tym etapie na całość patrzymy także pod kątem umeblowania i wyposażenia wnętrza. Takie myślenie znacznie ułatwi w przyszłości proces shopfittingu.