image

Poznaj Nas :

NeoBrand to firma działająca na rynku reklamy wizualnej od ponad 15 lat. Zespół NeoBrand tworzą ludzie z przeszło dziesięcioletnim doświadczeniem w branży reklamowej, dzięki czemu zapewniona zostaje kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta. Zespół NeoBrand tworzą ludzie z pasją, którzy czuwają nad tym, by każdy z etapów produkcji spełniał wygórowane standardy, co jednocześnie przekłada się na satysfakcję stałych i nowych klientów.
Tworząc i nieustannie podnosząc kwalifikacje struktur personalnych i rozwijając park maszynowy NeoBrand staraliśmy się stworzyć zespół, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta. Dzięki wieloletniej obecności na rynku reklamy wizualnej, zdobytemu doświadczeniu, pasji, chęci samodoskonalenia się jesteśmy w stanie z powodzeniem realizować nawet największe i najbardziej skomplikowane projekty.

Co robimy :

Oferta naszej firmy to szeroki wachlarz usług oraz produktów reklamowych, dekoracyjnych i funkcjonalnych. Specjalizujemy przede wszystkim w tworzeniu reklamy przestrzennej wykorzystywanej do organizacji przestrzeni publicznej, a także w celach brandingowych i re-brandingowych. Naszym kontrahentom dostarczamy wszelkiego rodzaju rozwiązania, tj: litery i logotypy podświetlane i niepodświetlane, litery z mosiądzu, stali nierdzewnej,aluminium, totemy i pylony reklamowe, witacze, kasetony świetlne, a także prezentery podświetlane. By sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Kontrahentów wprowadziliśmy do oferty kompleksowe rozwiązania typu WAYFINDING, które w szczególności dedykowane są dla urzędów, szpitali, galerii oraz innych instytucji, gdzie usprawnienie poruszania się jest kluczową kwestią. Wprowadziliśmy także do oferty oznakowanie w wersji dla osób niewidomych i niedowidzących z wykorzystaniem alfabetu Braille`a oraz tyflografii i technik druku 3D.

Services item not found!
Portfolios item not found!
UCZYNIMY CIĘ WIDOCZNYM

Nasze Realizacje

Zobacz nasze projekty

Współpraca z nami będzie początkiem
nowego spojrzenia na Twoją firmę