Neony reklamowe

Neony dzięki swoim wyjątkowym parametrom świetlnym są bardzo skutecznym sposobem promocji naszej firmy. Niezwykle szerokie możliwości ich kształtowania dają nieosiągalne innym narzędziom reklamowym pozwalają na wykonanie nawet najbardziej finezyjnych kształtów. Gama kolorów możliwa do wykorzystania nie jest zbyt szeroka, natomiast jasność oraz jaskrawość neonów nie pozwoli nikomu przejść obok nich obojętnie.

Budowa neonów:

  • transparentne szkło wypełnione neonem
  • transparentne rurki pokryte luminoforem oraz wypełnione mieszanką gazów
  • rurki barwione w masie

Zastosowanie neonów jest niezwykle szerokie. Dzięki swojej jasności i żywym kolorom najczęściej są wykorzystywane w celach promocyjnych – jako szyldy sklepów czy napisy, zapraszające do skorzystania z usług. Niewątpliwym atutem tego rodzaju konstrukcji jest to, że dany napis przyciąga uwagę wszystkich, znajdujących się w pobliżu. Dzięki temu oferowany przez nas sposób promocji jest niezwykle skuteczny. Można w prosty sposób zwiększyć świadomość Twojej marki, co może z kolei przełożyć się na zwiększenie liczny Twoich klientów.

W zależności od Twoich potrzeb, wykonane przez nas neony reklamowe mogą się świetnie sprawdzić jako zewnętrzne oznakowanie budynków, montowane na dachu lub elewacji danej konstrukcji.

Budowa neonu nie jest bardzo skomplikowana. Do ich produkcji wykorzystujemy gięte na ciepło rury transparentne, które wypełniamy odpowiednią mieszanką gazową, która daje konkretne efekty w postaci wybranego przez klienta koloru.

Zobacz więcej!

NAJNOWSZE REALIZACJE