Neony reklamowe

Neony reklamowe dzięki swoim wyjątkowym parametrom świetlnym są skuteczną formą promocji każdego przedsiębiorstwa. Niezwykle szerokie możliwości ich kształtowania, nowoczesne wzornictwo, estetyka oraz niepowtarzalność dają nieosiągalne innym narzędziom reklamowym efekty wizualne.

Budowa neonów:

  • transparentne szkło wypełnione neonem
  • poszycie pylonu wykonane z dibondu, alucobondu, blachy lub tworzyw
  • sztucznych takich jak plexi (PMMA), PCV itp.
  • rurki barwione w masie

Zastosowanie neonów jest niezwykle szerokie. Dzięki swojej jasności i żywym kolorom najczęściej są wykorzystywane w celach promocyjnych – jako szyldy sklepów czy napisy, zapraszające do skorzystania z usług. Niewątpliwym atutem tego rodzaju konstrukcji jest to, że dany napis budzi zainteresowanie odbiorców znajdujących się w pobliżu. Dzięki temu oferowany przez nas sposób promocji jest niezwykle skuteczny. Szybko i skutecznie można zwiększyć świadomość Twojej marki, co może z kolei przełożyć się na zwiększenie grona Twoich odbiorców.

W zależności od Twoich potrzeb, wykonane przez nas neony reklamowe mogą się świetnie sprawdzić jako zewnętrzne oznakowanie budynków, montowane na dachu lub elewacji danej konstrukcji.

Budowa neonu nie jest bardzo skomplikowana. Do ich produkcji wykorzystujemy gięte na ciepło rury transparentne, które wypełniamy odpowiednią mieszanką gazową, która daje konkretne efekty w postaci wybranego przez klienta koloru.